Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Дом и Сад Прочие товары для дома

Печі булер’ян — сучасні прилади для опалення


  • Печі булер’ян — сучасні прилади для опалення

Описание

Цена : Цена по телефону
Тип : Продам
Дата : 06.07.2024
Состояние : Новый
Гарантия : Есть
Местонахождение : Днепр, Днепропетровская область, Украина

Сьогодні навряд чи знайдеться той, хто може залишитись спокійним і не думати про те, як обігріти власне житло взимку без достатньої кількості електрики.

Але рішення є!

Український виробник, компанія RUD Garden, пропонує великий вибір печей-буржуйок для опалення приміщень, нагріву води та приготування їжі. Сучасні буржуйки (печі буле’рян) — це стильні, енергоефективні аналоги колишнім печам, які працюють на твердому паливі: дровах, пресованих брикетах тощо. Булер’яни мають металевий корпус та труби, тож завдяки своїй конструкції ці печі добре та швидко протаплюють приміщення, є більш економічними аналогами газовому та електричному опаленню, дуже стильно вписуються в будь-який інтер’єр та можуть працювати до 12 годин без додаткового поповнення пальним.

Інтернет-крамниця компанії RUD Garden — це місце, де можна ознайомитись зі всім переліком варіантів печей-булер’ян та обрати саме той варіант, який найбільш задовольнить ваші потреби. До речі, сучасні опалювальні печі мають варильну поверхню, що просто ідеально у тих випадках, коли треба не тільки обігріти приміщення, а ще й приготувати їжу.

Асортимент печей-булер’ян в крамниці RUD Garden:

конвекційні класичні печі для опалення будинків;

печі з варильною поверхнею;

камінофени — печі, що поєднують функцію власне опалювального приладу та каміну.Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху