Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Бизнес услуги Сырьё и материалы

Порційна упаковка для фасування меду


  • Порційна упаковка для фасування меду

Описание

Цена : Цена по телефону
Тип : Продам
Дата : 12.06.2024
Состояние : Новый
Гарантия : Есть
Местонахождение : Днепр, Днепропетровская область, Украина

Шукаєте інноваційні варіанти упаковки для меду? Та ще й такі, які відповідатимуть цілій низці вимог? Ми готові вам допомогти.

Стіки – ідеальне рішення, адже такі невеликі пакетики, виготовлені з багатошарових матеріалів, є надійною, економічною, презентабельною та сучасною упаковкою для порційного пакування меду.

Для сфери HoReCa, кафе, ресторанів та магазинів упаковка меду у порційні стіки є зручним та комерційно вигідним варіантом. У такі пакетики мед фасується якраз у такій кількості, щоб його вистачило на використання один раз. Стіки, крім того, що мають всі необхідні якості для зберігання такого продукту, ще й презентують його: завжди є можливість брендувати стіки для меду. До того ж, стіки мають спеціальну надсічку, завдяки якій відкриття стає зручним та не потребує додатково використовувати, наприклад, ножиці.

Компанія «Джерело» — виробник упаковки з багатошарових матеріалів, який вже понад 25 років забезпечує ринок якісними пакетами різних видів: дой-пак, пакети з плоским дном flat bottom), пакети гассет та стабіло. Для кожного продукту виробник упаковки запропонує саме той варіант, що найкраще презентує та збереже товар.



Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху