Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Бизнес услуги Красота и здоровье Медицина

Лікування від ожиріння в Центрі лікаря Андрія Рамзанова


  • Лікування від ожиріння в Центрі лікаря Андрія Рамзанова
  • Лікування від ожиріння в Центрі лікаря Андрія Рамзанова

Описание

Цена : Цена по телефону
Тип : Услуги
Дата : 19.04.2024
Состояние : Новый
Гарантия : Есть
Местонахождение : Днепр, Днепропетровская область, Украина

Відчуваєте, що зайва вага обмежує ваше повсякденне життя та впливає на самопочуття? А через це — стрес, поганий настрій, незадоволення собою? Вихід є! Досвідчені та фахові спеціалісти психотерапевтичного Центру лікаря Рамзанова неодмінно нададуть вам допомогу.

У Центрі допомагають людям різних вікових категорій: як дітям, так і дорослим. Сучасні методики лікування ожиріння (зайвої ваги) лікаря-психотерапевта Андрія Рамзанова дають можливість пацієнтам подолати існуючі проблеми.

Кодування від зайвої ваги у Центрі направлене на позбавлення від причин, які призводять до ожиріння: неправильне харчування, відсутність фізичної активності, стреси, емоційне переїдання тощо і грунтується такий спосіб на емоційно-стресовій терапії та проведенні психокоректувальних сеансів. Під час лікування пацієнти поступово знову починають бачити радість життя, його сенс та відчувають себе більш впевненими.

Гіпноз — один з методів, за допомогою якого лікар Рамзанов лікує пацієнтів від проблеми зайвої ваги. Цей метод ефективний навіть тоді, коли всі інші методи не дали результатів.

Якщо ви розумієте, що не можете справитись з проблемою зайвої ваги — звертайтесь до Центру лікаря Рамзанова!Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху