Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Оборудование Бизнес услуги

Дой-пак з крафту — преміальний та сучасний вид упаковки


  • Дой-пак з крафту — преміальний та сучасний вид упаковки
  • Дой-пак з крафту — преміальний та сучасний вид упаковки
  • Дой-пак з крафту — преміальний та сучасний вид упаковки

Описание

Цена : Цена по телефону
Тип : Продам
Дата : 09.02.2024
Состояние : Новый
Гарантия : Есть
Местонахождение : Днепр, Днепропетровская область, Украина

Крафт — це особливий матеріал, який вже протягом кількох років стає все більш популярним та затребуваним у сфері упаковки. Приємний на дотик, крафт-папір використовується як упаковка у чистому вигляді, але компанія “Джерело” пропонує своїм замовникам послугу з виробництва пакетів дой-пак з крафту. Такі пакети частіше за все використовують для упаковки кави, чаю, бакалеї, солодощів та виготовляють з багатошарових металізованих матеріалів, зовнішнім шаром яких є саме крафт-папір.

Пакети з крафту — це вишукана, елегантна та дорога на вигляд упаковка, на яку можна нанести повнокольоровий друк і таким чином втілити у життя креативні та цікави варіанти брендування.

Пакети дой-пак — один з найбільш популярних видів упаковки. Вони зручні, гарно виглядають на полицях, мають спеціальну застібку зіп для відкриття та закриття пакету і неймовірно привабливо виглядають саме у крафті. Замовити пакети дой-пак із зовнішнім шаром з крафту — це отримати ідеальний інструмент маркетингу та реклами, який буде продавати ваш товар! А у поєднанні з брендуванням на таких пакетах можна дійсно отримати упаковку мрії.

Компанія “Джерело” пропонує своїм замовникам пакети із зовнішнім шаром з крафту не тільки типу дой-пак. Також це можуть бути пакети гассет, стабіло, саше, тришовні пакети.Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху