Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.

Подробности объявления

Бизнес услуги Оборудование

Фасування меду в стіки


  • Фасування меду в стіки
  • Фасування меду в стіки
  • Фасування меду в стіки

Описание

Цена : 1,000 грн.(Договорная)
Тип : Услуги
Дата : 11.01.2024
Состояние : Новый
Местонахождение : Днепр, Днепропетровская область, Украина

“Джерело” — український виробник упаковки з багатошарових матеріалів не тільки виробляє пакети “стік”, а ще й пропонує нову послугу: фасування меду в стіки.

Стік — це пакетик невеликого розміру, зазвичай, він має довгу та вузьку форму, і зафасувати в нього можна від 2 до 20 г продукту. Виготовляються стіки для меду з тришарових металізованих матеріалів, що є ідеальним для зберігання та транспортування такого продукту.

Виробники та покупці звикли до того, що мед продається у скляній або ж пластиковій тарі, при цьому, такі невеликі упаковки мають переваги: це і герметичність, і зручність при використанні, і порційність, що важливо для сфери HoReCa та, наприклад, точок продажу кави.

Стіки для меду виготовляють з металізованих матеріалів, які ідеально зберігають продукт. Стіки для меду можуть бути брендовані за допомогою повнокольорового друку.

Джерело має достатній досвід як у виготовлені такого типу пакування, так і у фасуванні рідких продуктів у такі пакети, використовуючи сучасні технології задля досягнення високої якості виробленого продукту. Крім цього, замовникам надають як окрему послугу фасування меду з сировини клієнта, а також пропонують продаж готового стіку з власним брендом.

Фасування меду в стіки — просто ідеальне рішення як для виробника, так і для покупця, адже цей вид упаковки одночасно є презентабельним, зручним, економічним та гігієнічним. Завдяки стікам мед зберігається тривалий період часу. Тож, якщо ви в пошуку упаковки саме для меду — тоді вже зараз звертайтесь до спеціалістів компанії “Джерело” за більш розширеною інформацією.Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху