Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Бизнес услуги Красота и здоровье Медицина

Гіпнотерапія — дієвий метод лікування багатьох психологічних проблем


  • Гіпнотерапія — дієвий метод лікування багатьох психологічних проблем
  • Гіпнотерапія — дієвий метод лікування багатьох психологічних проблем

Описание

Цена : Цена по телефону
Тип : Услуги
Дата : 19.03.2024
Состояние : Новый
Гарантия : Есть
Местонахождение : Днепр, Днепропетровская область, Украина

Маєте психологічні проблеми? Перебуваєте у стресі, тривозі, стикаєтесь з панічними атаками, безсонням, страждаєте від алкогольної залежності? Є дієві комплексні методи лікування та позбавлення цих проблем.

Психотерапевтичний центр Андрія Рамзанова надає допомогу всім, хто стикається з вище зазначеними проблемами. У переліку варіантів та методів лікування у центрі — гіпнотерапія.

Гіпнотерапія — це особлива форма терапевтичного втручання за допомогою гіпнозу, яка змінює психічний стан, покращує психічний та фізичний стан людини, усуває симптоми певних станів. При застосуванні методу гіпнотерапії лікар-психотерапевт за допомогою техніки гіпнозу вводить пацієнта у стан глибокого розслаблення, високої концентрації, звертаючись до його підсвідомості.

Метод гіпнотерапії є ефективним, дієвим та безпечним, адже у центрі лікаря Рмзанова його проводить лікар, що має понад 40 років успішної практики, тисячі вдячних пацієнтів та освіту і чималий досвід.

Звертайтесь до Психотерапевтичного центру Рамзанова, який працює у м. Дніпро, та вже зараз позбувайтесь проблем і хвороб, які роблять життя безрадісним та неякісним.Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху