Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Дом и Сад Мебель Мебель на заказ

Виробництво садових (паркових) лав для відкритих територій


  • Виробництво садових (паркових) лав для відкритих територій
  • Виробництво садових (паркових) лав для відкритих територій
  • Виробництво садових (паркових) лав для відкритих територій

Описание

Цена : Цена по телефону
Тип : Продам
Дата : 05.01.2024
Состояние : Новый
Гарантия : Есть
Местонахождение : Днепр, Днепропетровская область, Украина

Компанія RUD GARDEN є українським виробником садово-паркових меблів, а також садових лав різного типу: металевих, дерев’яних, з металу, бетону. Такі лави можуть бути виготовлені зі спинками або ж без них. Важливо також, що лави від ТМ RUD GARDEN виглядають гармонійно, є зручними та міцними.

Садові лави — це спеціальні меблі, призначені для розташування на відкритому повітрі. Це той елемент, без якого ми не уявляємо ані ландшафт парків, ані дитячих майданчиків, ані прибудинкових територій, ані території біля власного приватного будинку. І влітку, і в холодну пору року лави необхідні, адже це можливість перепочити, попити каву, дочекатися запланованої зустрічі. Ці лави відіграють не тільки функціональну роль, а й важливу естетичну та соціальну функцію.

Ці лави можуть бути встановлені в громадських місцях для комфорту та відпочинку відвідувачів, або в приватних садах для особистого задоволення та відпочинку.

В інтернет-магазині компанії ви знайдете цілу низку пропозицій садових (паркових) лав, які можна підібрати в залежності від ваших потреб та зробити замовлення як онлайн або ж звернувшись до спеціалістів компанії.Рекламное видео

Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху