Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Прочие товары для дома Дом и Сад

Вуличні урни — сучасні, стильні, якісні


  • Вуличні урни — сучасні, стильні, якісні
  • Вуличні урни — сучасні, стильні, якісні
  • Вуличні урни — сучасні, стильні, якісні

Описание

Цена : Цена по телефону
Тип : Продам
Дата : 21.03.2024
Состояние : Новый
Гарантия : Есть
Местонахождение : Днепр, Днепропетровская область, Украина

Вуличні урни — необхідний предмет у будь-яку пору року, проте, з настанням тепла, необхідність розміщення урн у громадський місцях зростає. Розмістити урни вуличні варто і у парках, і просто на вулицях, і на дитячих майданчиках, і на прибудинковій території, адже завдяки їх наявності сміття навкруги стає менше.

До речі, сьогодні урни — це не просто кошик незрозумілої форми та кольору, вуличні урни можуть стати додатковим елементом ландшафтного дизайну, вписуватись у різні стилі та кольорову гаму, виготовлені з різних матеріалів.

Для комунальних господарств, власників приватних будівель, державних організацій, власників комерційних підприємств компанія-виробник Rud Garden пропонує перелік вуличних урн, серед якого можна обрати саме той варіант, який стане найбільш актуальним для кожного з замовників.

Садові урни від виробника виготовлені тільки з металу, а також у поєднанні металу (оцинкованої сталі) з фасадом, з ДПК “під дерево”. Садові урни мають різні розміри та бувають різних типів (наприклад, з попільничками або без них, з нижнім вивантаженням сміття або з можливістю вкладати в урну поліетіленовий пакет з його легкою заміною тощо).

Більше інформації шукайте на сайті компанії.Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху