Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.

Подробности объявления

Бизнес услуги Юридические услуги

Адвокат під час обшуку


  • Адвокат під час обшуку

Описание

Цена : 100 грн.(Без торга)
Тип : Услуги
Дата : 27.10.2023
Местонахождение : Харьков, Харьковская область, Украина

Адвокат під час обшуку

Попередня консультація адвоката по телефону — безкоштовно

Згідно із законодавством Україна, обшук може проводитися лише на підставі рішення суду та із суворим дотриманням усіх прав та інтересів обвинуваченого, але на практиці не все так оптимістично, тому під час проведення обшуку необхідний захист кваліфікованого адвоката.

Заручіться підтримкою фахівців адвокатського об’єднання «Адвокати та медіатори України» та будьте впевнені, що всі Ваші права та інтереси будуть ретельно дотримані! Наші послуги – це активна та тактично правильна участь досвідченого адвоката при проведенні обшуку, тимчасового доступу та арешту майна;

складання заперечень та клопотання про тимчасовий доступ та арешт майна; результативне оскарження дій/бездіяльності, процесуальних рішень під час проведення обшуку, тимчасового доступу та арешту майна.

Контакти професійного адвоката – це можливість оперативного звернення за юридичною допомогою у ефективному вирішенні будь-яких несподіванок.

Записатися на консультацію, а також отримати інформацію щодо юридичних послуг, що надаються, Ви можете зателефонувавши нам. 


Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху