Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Бизнес услуги Юридические услуги

Юрист із відшкодування збитків


  • Юрист із відшкодування збитків

Описание

Цена : 100 грн.(Без торга)
Тип : Услуги
Дата : 08.12.2023
Местонахождение : Харьков, Харьковская область, Украина

Юрист із відшкодування збитків

Попередня консультація адвоката по телефону — безкоштовно

Багато порушень правових і законних інтересів неодмінно тягнуть за собою у відшкодуванні збитків, матеріальної і моральної шкоди.

В житті будь-якої людини можуть трапитися ситуації, коли в результаті неправомірних дій державних органів знадобиться відшкодування збитків. Мова йде, наприклад, про неправомірні дії представників митниці, СБУ, податкової, міграційної служби. В таких випадках не варто приймати обставини, які складалися, як належне. Дуже важливо подбати про захист своїх інтересів і реалізацію права на відшкодування завданих державними органами збитків в повному обсязі.

В цьому Вам допоможуть Адвокатське об’єднання «Адвокати та медіатори України» допоможе відновити справедливість шляхом відновлення порушених, а також відшкодування заподіяної матеріальної та моральної шкоди. Кваліфіковані фахівці пропонують широкий спектр юридичних послуг із відшкодування збитків:

Повна та доступна консультація, всебічний аналіз Вашої ситуації, розробка стратегії та лінії захисту, мирне врегулювання спору, представництво інтересів у суді.

Головна перевага наших юридичних послуг – індивідуальний підхід та пошук найшвидшого та найвигіднішого вирішення Вашої ситуації. Важливо своєчасно звернутися до професіоналів і отримати максимальний результат.

В статтях Цивільного кодексу України визначено, що збитки, завданні юридичній або фізичній особі, в результаті неправомірних дій державних органів, відшкодовуються особою, вину якої було доведено.

Важливо: шкода, яка була завдана діями/бездіяльністю, незаконними рішеннями державних органів, відшкодовується державою тільки у випадках вчинення незаконних дій (стаття 1176 ЦК України):

Незаконне затримання.

Незаконне накладення адміністративного стягнення (виправні роботи, арешт та ін.).

Незаконне засудження.

Незаконне застосування запобіжних заходів.

Незаконне притягнення до кримінальної відповідальності.

Записатися на консультацію, а також отримати інформацію щодо юридичних послуг, що надаються, Ви можете зателефонувавши нам. 

☎️Якщо у Вас виникли будь-які юридичні питання , звертайтеся:

+38 (099)740-16-73

+38 (097)352-77-00

+38 (099)225-94-55

(Viber, telegram, WhatsApp)


Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху