Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Бизнес услуги Развлечения, Искусство, Фото, Видео

Організація флешмобу Київ


  • Організація флешмобу Київ
  • Організація флешмобу Київ

Описание

Цена : 350 грн.(Без торга)
Тип : Услуги
Дата : 08.11.2023
Состояние : Новый
Гарантия : Есть
Местонахождение : Киев, Украина

Флешмоб — це заздалегідь спланований масовий захід в якому учасники виконують заздалегідь обумовлені дії в громадському місці. Сервіс Youneed має багаторічний досвід організації флешмобів як для громадських заходів, так і індивідуальних привітань.

Ми дотримуємося індивідуального підходу до кожного клієнта. Ви можете створити флешмоб, який повністю відображає вашу особливість, унікальність, контекст події. Ми врахуємо усі ваші побажання.

Команда сервісу Youneed — професійні танцюристи та хореографи, які мають величезний досвід роботи. Ми втілимо Ваші ідеї у креативні та неповторні танцювальні композиції. Вам не доведеться хвилюватися про те, що флешмоб виглядатиме нудно. Сервіс Youneed гарантує, що кожен флешмоб буде оригінальним та захоплюючим. Ми дотримуємося комплексного підходу, тому зможемо додатково надати послуги візажистів, гримерів, костюмерів, аренду звукової апаратури тощо. Будь то урочистий зал, відкритий простір або повсякденне робоче місце, команда Сервісу Youneed знає, як створити атмосферу свята та зробити ваш флешмоб приголомшливим. Робота з нами це гарантована конфіденційність, якість та професіоналізм.

Організація флешмобу – це дуже особиста подія, яка має ефект неочікуваності. Тому, професіоналізм та конфіденційність – це основоположні принципи роботи. Ваша особиста інформація та плани залишаться суворо секретними, а команда Сервісу Youneed забезпечить максимальний рівень якості при організації флешмобу.

Флешмоб — це не лише чудовий спосіб індивідуальних привітань, це потужний інструмент для привернення уваги компаніями та брендами.

Коли люди бачать масове виконання хореографії у публічному місці, це викликає інтерес і змушує людей обговорювати подію. Завдяки соціальним мережам, флешмоби можуть швидко поширюватися та ставати вірусними. Це дозволяє компаніям швидко досягти впізнаваності та привернути увагу величезної кількості потенційних клієнтів.

Флешмоби зазвичай мають позитивний та розважальний характер, що допомагає створити позитивні асоціації з брендом.

Захоплюючий виступ чи незвичайна акція можуть викликати цікавість та інтерес у потенційних клієнтів. Коли люди стикаються з флешмобом, вони зацікавлені дізнатися більше про компанію, що може призвести до підвищення продажів та залучення нових клієнтів.

Різновиди наших флешмобів:

1.) Танцювальний флешмоб. Це несподіваний синхронний танець моберів у громадському місці (ресторан, площа, вокзал, торговий центр тощо).

Мобери ховаються у натовпі, по команді починають виконувати заздалегідь підготований танець під конкретну музичну композицію. Учасники можуть бути як у повсякденному одязі, так і костюмах.

2.) Флешмоб привітання. Моббери виконують заздалегідь обумовлені дії (вишиковуються у фігури, вручають квіти/подарунки/кульки, озвучують вітальні слова, несподівано підходять з натовпу та промовляють приємні слова по дорозі до дому або на роботу).

3.) Можна поєднати вітальний і танцювальний флешмоб, також, флешмоб і розіграш, щоб викликати більше яскравих позитивних емоцій у цільової аудиторії.

Це може бути як освідчення у коханні, сюрприз на день народження чи весілля, зустріч гостей в аеропорту чи на автовокзалі, також, сюрприз для гостей заходу чи виставки тощо.

Привід та задум може будь-яким, наші сценаристи та постановники допоможуть Вам у реалізації будь-яких ідеї.

Організація флешмобу включає у себе: узгодження концепції, написання сценарію, підбір професіональних моберів, проведення репетиції, підбір костюмів, реквізиту, музики, контроль у день проекту.

Вартість роботи одного нашого мобера від 350 гривень в залежності від сценарію, кількості моберів, години зайнятості. Замовити послуги постановника та моберів дуже легко на сайті нашого сервісу. Ви можете зв’язатися з нашим менеджером, який відповідатиме на всі Ваші запитання та зробить прорахунок вартості роботи.

Організація флешмобу складний та комплексний процес, який вимагає багато часу та ресурсів, тому краще довірити роботу команді професіоналів Сервісу Youneed. Ми маємо досвід роботи більше 7 років, безліч організованих проектів та позитивних відгуків клієнтів.Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху