Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Бизнес услуги Оборудование

Пакети “стабіло” у великому розмірі — зручна упаковка для великих обсягів корму


  • Пакети “стабіло” у великому розмірі — зручна упаковка для великих обсягів корму
  • Пакети “стабіло” у великому розмірі — зручна упаковка для великих обсягів корму
  • Пакети “стабіло” у великому розмірі — зручна упаковка для великих обсягів корму

Описание

Цена : 1,000 грн.(Договорная)
Тип : Продам
Дата : 16.01.2024
Состояние : Новый
Гарантия : Есть
Местонахождение : Днепр, Днепропетровская область, Украина

Новинка від виробника пакетів з багатошарових матеріалів компанії “Джерело” — пакети стабіло для фасування корму для тварин у розмірах від 5 до 20 кг. Пакет стабіло — це сучасне, презентабельне пакування для різних типів продукції, яке раніше ми могли виготовляти в максимальних розмірах до 1 кг. Керуючись проханнями замовників та запитами на більші розмірі саме такого розміру пакетів, ми це зробили!

Зручні, економічні пакети стабіло завжди вигідно виглядають та презентують продукт. Вони мають чотири зварні сторони, на які можна наносити повнокольоровий друк, а це — додаткова реклама.

Пакет “Стабіло” у великому розмірі — це надійне пакування для корму для тварин, адже завдяки міцності упаковки воно захищає від механічних пошкоджень, попадання сонячного світла, проникнення жиру назовні, зберігає основні властивості продукту.

Компанія Джерело — виробник пакетів для різних видів харчових та нехарчових продуктів. Асортимент пакетів величезний: дой-пак, пакет з квадратним дном, гассет, стабіло, вакуумне пакування, реторт-пакети, а також пакети з верхнім шаром з крафту. Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху