Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Бизнес услуги Оборудование

Вакуум — сучасна упаковка продуктів від компанії “Джерело”


  • Вакуум — сучасна упаковка продуктів від компанії “Джерело”
  • Вакуум — сучасна упаковка продуктів від компанії “Джерело”
  • Вакуум — сучасна упаковка продуктів від компанії “Джерело”

Описание

Цена : Цена по телефону
Тип : Продам
Дата : 07.02.2024
Состояние : Новый
Гарантия : Есть
Местонахождение : Днепр, Днепропетровская область, Украина

Вакуумне пакування незамінне для продуктів, які швидко псуються: сири, ковбаси, риба, м’ясо. У спеціальних вакуумних пакетах продукти не тільки мають презентабельний зовнішній вигляд, а ще й надійно захищені від механічних пошкоджень, адже матеріал, з якого виробляють такий тип пакетів, має високу щільність та багатошарову структуру. Крім того, вони захищають від попадання бруду, пилу, сторонніх запахів і, до речі, мають подовжений строк зберігання.

Використання вакуумних пакетів для продуктів — це економічність, невелика вага, презентабельний зовнішній вигляд та можливість нанесення повнокольорового друку.

Компанія “Джерело” — український виробник різних видів пакетів для різних продуктів. Виробництво вакуумних пакетів — один з напрямків, якими займається компанія вже не один рік. Саме тут можна замовити вакуумні пакети різних типів та розмірів: пакети з центральним швом (для пакування кави, наприклад), пакети стабіло, вакуумний пакет-подушка, вакуумний пакет саше.

Крім вакуумної упаковки у виробника “Джерело” можна замовити пакети для продуктових та не продуктових товарів: кави, чаю, снеків, солодощів, бакалеї, кормів для тварин, спортивного харчування, автохімії, господарчих товарів.Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху