Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Бизнес услуги Развлечения, Искусство, Фото, Видео

Зйомка рекламних роликів під ключ ,відеограф, фотограф (відеозйомка, фотозйомка)


  • Зйомка рекламних роликів під ключ ,відеограф, фотограф (відеозйомка, фотозйомка)
  • Зйомка рекламних роликів під ключ ,відеограф, фотограф (відеозйомка, фотозйомка)
  • Зйомка рекламних роликів під ключ ,відеограф, фотограф (відеозйомка, фотозйомка)
  • Зйомка рекламних роликів під ключ ,відеограф, фотограф (відеозйомка, фотозйомка)

Описание

Цена : 3,000 грн.(Без торга)
Тип : Услуги
Дата : 08.11.2023
Состояние : Новый
Гарантия : Есть
Местонахождение : Киев, Украина

Сервіс Youneed займається створенням рекламних відеороликів, відеозйомкою та фотозйомкою повного циклу.

Важливою частиною просування будь якого бізнесу є вміння ефективної передачі інформації та привернення уваги цільової аудиторії. Безумовно, якісний відеоролик є одним із найбільш ефективних способів реклами та просування. Якщо ви шукаєте професійного відеооператора та послуги зйомки рекламних роликів повного циклу, Сервіс Youneed – найкращий вибір

За допомогою нашого сервісу ви зможете знайти та найняти досвідчених професіоналів, готових допомогти створити якісне відео, що відповідає вашим потребам та очікуванням.

Однією з головних переваг Сервісу Youneed є багаторічний досвід роботи та гарне портфоліо. Ви можете ознайомитися з попередніми роботами, оцінити їх стиль, якість та обрати візуальну концепцію, яка відповідає вашим вимогам.

Сервісу Youneed надає можливість ефективно керувати процесом створення відео. Вам не потрібно витрачати додатковий час на пошук акторів, реквізиту та вирішення організаційних питань. Завдяки нам, ви можете не лише узгодити усі деталі відеовиробництва безпосередньо, але і підібрати необхідні локації, костюми, акторів та моделей тощо.

Ми пропонуємо послуги у різних галузях відеовиробництва, будь то зйомка рекламного ролика, корпоративного відео чи музичного кліпу. Ваше відео буде створено професіоналами, які мають досвід роботи у різних нішах відеоіндустрії. Наша знімальна група завжди демонструє високий рівень майстерності, володіє сучасним професійним обладнанням, що дозволяє створювати висококласне відео з чудовою якістю зображення та звуку.

Наші послуги включають у себе: написання сценарію на основах потреб вашої цільової аудиторії, планування ( хронометраж ролика, кількість людських та технічних ресурсів, розкадровка та менеджмент), відеозйомка на обраних локаціях, монтаж ролика, додатково, підбір акторів та моделей, локацій, реквізиту.

Послуги відеооператора та зйомка рекламних роликів командою Сервісу Youneed є гарантом створення якісного відео. Ми допоможемо втілити ваші ідеї в реальність та створити відео, яке здивує вашу цільову аудиторію.

Замовити зйомку відеоролика дуже просто на нашому сайті. Можна зв’язатися з нашим менеджером, який відповість на усі Ваші запитання, зробить прорахунок бюджету індивідуально під Ваш запит. Вартість роботи відеооператора від 3000 грн за 1 годину роботи.

Зйомка відеороликів під ключ від 12000 грн в залежності від технічного завдання, кількості знімальних годин.

Організація та проведення фотосесій за допомогою Сервісу Youneed – це не лише можливість отримати високоякісні фотографії, зафіксувати важливі моменти Вашого життя, але і чудовий інструмент просування бізнесу. Чи то весілля, ділова подія або комерційна зйомка, фотосесія допоможе зберегти спогади, продемонструвати Ваші товари та послуги на широку аудиторію, спровокувати необхідні емоції.

Ми працюємо більше 7 років та пропонуємо широкий спектр послуг, щоб задовольнити найвибагливіші потреби ваших фотосесій та надати професійні послуги для будь-якої події чи проекту.

Ми ретельно обговорюємо та плануємо з Вами кожен етап, що робить процес організації та проведення фотосесій швидким та простим.

Однією з основних особливостей нашого сервісу є гнучкість. Ви можете самостійно обирати місце, час, стиль та концепцію фотосесії, що відповідає вашим потребам та смаку. Наші  фотографи завжди готові запропонувати вам індивідуальні рішення, щоб зробити кінцевий результат по-справжньому унікальним.

Наші фотографи професіонали свої справи з багаторічним досвідом, що дозволяє їм проводити фотосесії різного жанру: від рекламних зйомок моделей та портретів, до зйомок заходів та весіль.Усі фотографи проходять суворий відбір та демонструють високий рівень майстерності. Вони володіють професійним обладнанням та технікою, постійно удосконалюють свої навички, щоб відповідати трендам сучасної медіа індустрії, мають креативний індивідуальний підхід до кожного проекту.

Сервіс Youneed завжди дотримується комплексного підходу, що значно спрощує організаційний процесс. Окрім послуг фотовиробництва, ми можемо запропонувати безліч локацій, костюми, реквізит за вашими вимогами, також, маємо базу професійних моделей по всій Україні.

Замовити послуги фотографа або організації фотосесії дуже просто на сайті нашого сервісу. Можна зв’язатись з менеджером, який відповість на усі Ваші запитання, зробить прорахунок бюджету бюджету індивідуально під Ваші запит. Вартість роботи фотографа від 3000 грн за 1 годину роботи.

З Сервісом Youneed Ви можете бути впевнені у легкому робочому процесі та якісному кінцевому результаті.Местонахождение

Оцените данный товар/услугу, оставьте отзыв


Похожие объявления

Сверху